קידום ממומן

אסטרטגיית שיווקית

פירסום במובייל

יצירתיות שיווקית

פתירת בעיות

מה זה קידום אתרים בגוגל ממומן?

קידום אתרים בגוגל ממומן הוא למעשה ההפך מקידום אתרים אורגני, בגוגל ממומן אנו משתמשים בכסף לשלם לגוגל בכדי שתביא אותנו לעמוד הראשון באותו הרגע ללא שום מאמץ כמו בקידום האורגני.

בגוגל ממומן אתם בעצם בוחרים כמה המודעה שתעלה לכם במקסימום באותו היום זאת אומרת שעם תקצבתם להיות 100 שקל וכל כניסה עולה חמש שקל לאחר עשרים כניסות דרך המודעה האתר שלכם פשוט יוסר מהעמוד הראשון וישוב לשם רק ביום שלמחרת, כמובן שכאשר אתם רואים שהתקציב שבחרתם מנוצל במלואו יש להעלות את התקציב בכדי להגיע לחשיפה גדולה יותר.

הרבה אנשים טועים וחושבים שקידום בגוגל ממומן טוב יותר מקידום אורגני מכיוון שהם משלמים פה רק על כל כניסה לאתר שלהם וכל כניסה יכולה להעלות את כמות ההכנסות שלהם, ובנוסף הם חושבים שבקידום מומן יותר זול אך זה רק נראה, בפועל זה יותר זול לזמן הקצר מה שהרבה אנשים לא מבינים זה שכשאר בקידום אורגני הגעת לעמוד הראשון את לא ממשיך לשלם על זה זהו ההוצאות עוצרות בניגוד לקידום בגוגל ממומן ששם בשביל להיות בעמוד הראשון במודעה כל החיים תצטרך לשלם כל החיים מה שמביא הוצאה גדולה בהרבה מן הקידום האורגני.
עוד סיבה לכך שיקודם בגוגל ממומן לא יותר זה מאורגני האי שכאשר אתם תצטרכו להגדיל את כמות הכסף שהקצבתם לכניסות מתי שהוא זה יגיע לאותו סכום כמו קידום אורגני ואפילו יעבור אותו, הסכום של קידום אורגני הוא קבוע ולא משתנה.

טעות נוספת שאנשים עושים היא שהם דואגים לקידום אתרים ממומן להביא את האתר לעמוד הראשון אך לא דואגים לעצב את האתר, לתוכן איכותי ולשום דבר שימשוך את עין הגולש ואז מה שקורה בעצם זה שתשעים אחוז מהגולשים יוצאים בדיוק כמו שהם נכנסו ולכן קידום בגוגל ממומן ללא אתר איכותי, ססגוני ומושך עין לא שווה כלום ולכן חייב לשלב את שתי הדברים.

לדעתי המקצועית קידום אורגני יותר חושב מאשר קידום ממומן והייתי מציע לשלב בין השניים, אך עם אין אפשרות וחייבים לבחור אחד הייתי בוחר באורגני.

תגידו שלום.

דילוג לתוכן