תכנון נכון של הפקות – מבוסס על יכולות ההרמה והפריקה של הצוות

בעולם הפקות האירועים אנחנו רואים שימוש בכלים לוגיסטיים משמעותיים מאוד כדי לייצר תהליכי ההפקה הרבה יותר אינטנסיבי והרבה יותר גדולים, ועדיין לשמור על קצב העבודה שאתם צריכים לקבל. במיוחד בשנים האחרונות, עם העלייה בכמות המופעים הגלובליים שמגיעים לישראל, הפקות האירועים השתכללו והן עושות שימוש גם בשירותי הרמה וגם במערכות שינוע סחורה ומוצרים שמתאימות להתמודדות עם קצב עבודה כל כך גבוה. בין היתר, אנחנו יכולים לראות בהפקות אירועים גדולות מלגזה שתפקידה הוא לבצע פריקה מהירה של הציוד הדרוש לבניית במות גדולות או להפקה של תאורה והגברה. מה שאומר שצריך לבחור מערכות מלגזה איכותיות שאיתן אפשר לבצע את הפעולות האלו בקלות יחסית, ואין יכולות לשרת את האינטרסים שלכם בכל פעם שבה אתם מעוניינים לבנות במה לאירוע גדול.

למה צריך צוותי פריקה והרמה בהפקות?

הצוותים הלוגיסטיים הם הצוותים החשובים ביותר בכל תהליך של הפקת אירועים וזאת מפני שאי אפשר לתכנן את ההקמה של במות גדולות בפארק הירקון או את ההפקה של מסיבות יוקרתיות במועדונים הגדולים ביותר בישראל, מבלי שיהיה מי שידאג והעברת הציוד אל תוך אזור המופע. וכן, שינוע מהיר של ציוד הגברה וציוד תאורה. כלים מוזיקליים, תפאורה ואפילו ציוד אישי של האומנים. כל אלו הן משימות שאפשר לבצע בצורה הרבה יותר מהירה והרבה יותר יעילה, עם אתם עושים שימוש במערכת מלגזה או במערכות עגלות הרמה ושינוע של סחורה באופן קבוע באופן שונה מקלנועית.

שינוע מהיר מבוסס על מלגזה וצוות מקצועי

כאשר אתם מחזיקים החברה הגדולה להפקות אירועים, יכול להיות שהאינטרס שלכם הוא לבנות מחלקה לוגיסטית יש מאין בתוך החברה שלכם. קודם כל משום שאתם יכולים לשלוט על פעילות הצוות שלכם ואתם מנהלים את לוח הזמנים מבלי להיות תלויים בשירותים לוגיסטים חיצוניים. ומעבר לכך מפני שכך אפשר לייצר כסף עבודה הרבה יותר גבוה ולהבטיח שהצוות שלכם עובד באותם סטנדרטים של מהירות ובטיחות בכל אירוע מחדש. זו היא השקעה מבחינה מקצועית וכלכלית. אבל בסופו של יום זה היא הדרך הנכונה ביותר לבנות עסק מצליח בתחום האירועים.

דילוג לתוכן