קרוונים נגררים – כיצד בוחרים

לפני שנסביר בדיוק על מערכת השיקולים לבחירת קרוונים נגררים חשוב להבין שקרוונים הולכים ונעשים יותר ויותר נפוצים בישראל, גם משום הקורונה שהביאה את עם ישראל לטייל יותר בארץ ופחות בחו"ל, וגם כי מגורים וטיול בקרוון חוסכים לא מעט כסף בהוצאות השוטפות. יש מי שמחליטים לגוון את אורח חייהם לתקופה מסוימת ולהנות מתחושת החופש של המגורים בקרוונים, ויש מי שמסיבות אחרות מחליטים לרכוש או לשכור קרוונים נגררים.

לבחור קרוון מתאים

יש דגמים רבים של קרוונים נגררים. יש איכויות שונות ויש גדלים שונים. אם אתם מתכננים לצאת לטיול בשטח וחשובה לכם הנוחיות, ההגנה והאיכות – אל תתפשרו על קרוונים פשוטים אלא במקרה הה כדאי לכוון לקרוונים מפוארים ואיכותיים. אלו קרוונים חזקים ועמידים לתנאי השטח, והם גם מפוארים.

אם יש לכם צורך בקרוון בקרבת העיר לתקופה קצרה, שיכולה לכלול גם כניסה ויציאה מהעיר לסידורים למשל – הרי שבמקרה הזה קרוון נגרר מהווה יתרון עצום משום שאתם יכולים לנתק את הרכב מהנגרר עצמו להיכנס לנסיעה בעיר בצורה מאוד נוחה.

גודל מתאים

קרוונים נגררים מגיעים בגדלים שונים. חשוב רק לשים לב שבתמונות לעתים עוברת תחושה שהקרוון מאוד קטן אבל כאשר רואים אותו בשטח ועומדים בפנים, נוכחים לדעת שהוא לא כזה קטן כמו שחשבנו. כן חשוב לשים לב שקרוונים ממונעים פעמים רבות גדולים יותר מקרוונים נגררים. אבל יש יתרון בולט לקרוונים נגררים והוא היכולת להיכנס לנסיעה בתוך העיר ולנתק את הקרוון הנגרר. אתם בהחלט יכולים לקנות קרוונים נגררים שהם גדולים יחסית. דגמים של קרוונים נגררים מגיעים בגדלים שונים, יש יותר גדולים ויש פחות.

וו גרירה

עבור קרוון נגרר יש לחברו את כלי הרכב באמצעות וו גרירה. במידה ולרכבכם אין וו גרירה תוכלו להתקין וו כזה או לשכור רכב עם וו גרירה. הדבר תלוי בסוג הרכב הקיים שלכם ובשיקולים נוספים. יש מי שיעדיפו להתקין וו גרירה ברכבם ויש מי שיעדיפו שלא, ובמקום זאת לשכור רכב.

אחריות

שימו לב שחשוב לא פחות איזה קרוון תשכירו אלא מי החברה המשכירה שתיתן לכם שירות ותמיכה. ואם אתם רוכשים קרוון חשובה כמובן תקופת האחריות. אתם יכולים לרכוש קרוונים בדומה לקלנועית נגררים איכותיים המגיעים עם 5 שנות אחריות שמכסה גם את מוט הגרירה, וגם את השלדה. האחריות מכסה גם נזקים שנגמרים במהלך הזמן כתוצאה מהתיישנות החומר.

אבזור וריהוט

תוכלו לבחור קרוונים נגררים איכותיים המגיעים עם מכשירי חשמלי אירופאיים מוקפדים, מיטה מפנקת, דלתות חזקות עם צירים איכותיים, ועם גימור מבריק ונעים לעין בכל החלל הפנימי של הקרוון עצמו.

תוכלו בהחלט לגוון את אורח חייכם, לחסוך בהוצאות וגם לתרום לסביבה ירוקה יותר עם מגוון של כלי רכב. יש קרוונים בדומה לקלנועית ועוד, ויש אופציות נוספות שהן ריקשה (תוק תוק), יש גם קלנועית ויש רכב חשמלי או היברידי. בחרו את כלי הרכב המתאים עבורכם בהתאם לצרכים שלכם ולסביבת המגורים שלכם. עבור משפחות עם ילדים לצרכים בתוך העיר ריקשה חשמלית היא פתרון מצוין, ועבור משפחות עם ילדים או זוגות המעוניינים לצאת לטייל במרחב הפתוח קרוונים נגררים הם פתרון אידיאלי.

במאמר בחסות חדשות bignews

דילוג לתוכן