איך לבחור שולחן למטבח

מטבחים במלונות בניגוד לעבר הפכו להיות נפוצים בבתים שונים. אם לפני הדור או שניים בעלי מטבחים במלונות בתל אביב רבים העדיפו  שהמטבח יהיה בחלל סגור עם דלתות פנים או בגלל שהוא הפיץ ריח רע במיוחד רבים העדיפו שהוא יהיה בתוך המרתף והירשו גם למבשלות להיות בו.

כיום הכל השתנה מהקצה אל הקצה הסיבה העיקרית לכך היא הטכנולוגיה שהפכה את הבישול  למהיר יותר ואת המטבח למקום נעים יותר. כיום רבים מעוניינים לעצב את המטבחים במלונות וכן המטבחים במלונות היו בניגוד לעבר משמשים כמקום של שיחה וחדוות והבישול ושל אירוח ולכן רבים מעוניינים להוסיף שולחן אוכל למטבח ובזה המאמר הזה יעסוק איך לבחור שולחן אוכל למטבח.

תכנון מטבח

תכנון מטבח היא מלאכה מוקפדת דבר ראשון יש לבחור את הסגנון של המטבח קיימים מגוון רחב של סגנונות לאחר שכל סגנון המטבח מוכן ויש ארונות ומזווה ומשטחי עבודה מתאימים, הגיע הזמן להגיע לבחור ריהוט משלים ואחד מריהוט הוא השולחן. חשוב מאד לדעת כי חשוב לפנות אל חברה שיודעת לתכנן את המטבח על פי הסגנון ולמקם את השולחן על פי החלל הקיים תוך כדי שהיא נותנת לו את המקום הראוי לו.

התאמת השולחן לגודל

כעת ניתן לבחור את השולחן למטבח. חשוב להתאים את השולחן לגודל של המטבח יש כאלו שבוחרים לשים את השולחן בצמוד לאי. ניתן לבחור שולחנות מעוצבים שיצליחו להשלים את האוירה. חשוב לנצל כל פינה במטב ולכן אם יש פינה במטבח שהיא אינה מנוצלת כדאי לבחור אחד כזה שהוא פינתי. אפשר גם לבחור שולחן עגול שכן למבנה השולחן יש השפעה רבה על היושבים סביבו.

התאמת השולחן לסגנון המטבח

מעבר למבנה של השולחן חשוב גם לבחור שולחן שמתאים לסגנון של מטבחים במלונות ספא שונים, על מנת שהוא ישתלב היטב עם הפן העיצובי, שולחן עץ למטבח כפרי שולחן לבן למטבח לבן שולחן מתכתי למטבח מודרני. אפשר גם לאמץ גישה שונה שולחן לבן במטבח שחור, שולחן מתכתי במטבח עץ. יש לחשוב גם על גישת כניסה ויציאה נוחה שהשולחן לא יפריע.

דילוג לתוכן